Postitused

Siin näed kõiki selle kasutaja tehtud postitusi, mis asuvad foorumil, millele ka sul on ligipääs.


Postitused - Hali

Leheküljed: [1]
1
Tere,

kas sõidugraafik jääb samaks, nagu Tiina eespool kirjutab?

Tervitades,

Häli

2
Tere.

Kas pileti saab niisama kohapeal enne laulupeo algust ka lunastada? Idee järgi ma paadimeestega enne üritust ei kohtu :)

Tervitades,

Häli

3
take a train...  ;D Karla, vesipüks ja hirmuäratav torn, kuhu mina end ei ole veel raatsinud vedada

4
Teenused saarel / Re: Tolli turismitalu
« : 19:11 04.04.10 »
Tere. Need kaks ülalmainitud numbrit annavad Teie küsimusele vastuse  ;)

Tervitades

Häli

5
Üldine arutelu / Re: Külaskäik
« : 04:54 15.03.10 »
Oeh. Kadestamisväärselt õnnelikud inimesed on fotodel ja veelgi õnnelikumad kelgukoerad :) Lumega on sel talvel meid tõesti õnnistatud aga kes teab, millal jälle nii lumerohket talve antakse. Vilsandi igatsus on endal ka aga küll mängib ilmataat vingerpussi, küll on muud takistavad asjaolud. Peab kevadeni kannatama :) Edu ja viimast talvenädalat Vilsandile!

6
Üldine arutelu / Häid pühi!
« : 10:14 24.12.09 »
Rõõmsaid ja lumiseid pühi Vilsandi sõpradele!

7
Üldine arutelu / Re: meri
« : 15:34 21.08.09 »
5202656 on paadimehe Harri number. On olemas teatud sorti sõidugraafik ka.

8
Üldine arutelu / Re: meri
« : 15:40 11.07.09 »
Ave, sain Sinu tervitused Ulvilt kätte, tänan. Kuidas matk sujus? Ise suutsime esimese öö telgis vastu pidada, väga soe kuid vihmane oli. Teisel päeval tõusis torm ja kolisime olude sunnil tuppa. Kui vilsandlased tahavad vihma, tuleb lihtsalt mul saarele tulla - tundub, et toon alati vihma kaasa :) Lõpuks nägin Harri uuenduskuuri läbi teinud paadi ka ära, uhke. Ja viidad olid vahepeal saarele kerkinud, pidin kaaslaselt tappa saama, kui ta arvutas kokku läbitud  kilomeetreid Kuusnõmmelt Tolli talusse ;)  Kena suve jätku kõikidele!

H.

9
Üldine arutelu / Re: meri
« : 18:07 02.07.09 »
Tere Ave. Ma ei ole küll Jaan aga oma Vilsandi vaimustust ja armastust olen alati nõus jagama. Olen ise jälle minemas 8.07 ja tõenäoliselt läbi mere :) Teeots algab Kuusnõmme poolsaarelt. Läbi Kihelkonna sõites on viidad ilusti väljas. Tee viibki merre ja usun, et õiget rada leida ei ole keeruline. Võtsime soovituste järgi sihiks elektriliinid. Tegelikkuses on tee sisse sõidetud ja eksimise võimalus nullilähedane. Õige raja vaatasin esmalt üle maa ameti kaardiserverist, päris korraliku aerofoto kuvab (aegajalt istun õhtuti ja vaatan niisamagi käidud radasid). Kõige sügavam koht ehk Käkisilm on suhteliselt raja alguses, see on see sügavam koht, mida mööda paadid sõidavad - farvaater. Mäletamist mööda kõndisime kogu tee natuke rohkem kui kahe tunniga ära (kaks täiskasvanut). Vahemere taluni jõudes tegime jalapesu ja saapavahetuse peatuse, sekka imelise saare fotodele püüdmine. Meie transportööriks on pea alati olnud Harri (tema telefoni number on Tolli talu kodulehel olemas). Suvine aeg, eks meiesuguseid on teisigi, tasub sõidu osas eelnevalt kokku leppida. Ööbinud oleme Tollis, seekord minemas telgiga. Läbi soovitan käia kogu saare aga ühest-kahest päevast jääb selleks ilmselgelt väheks. Kaunimad vaatamisväärsused saarel lisaks hullupööra ilusale loodusele on tuletorn (ikkagi 200 aastat vana), isiklik sümpaatia tuletorni all oleva vana merepäästejaama paadikuuri vastu aga kui väga kohalikud (omanikud) seal ümber tatsamist kannatavad, ei oska öelda. Väike-Vilsandi on lemmik oma nö eraldatusega, talusid seal vähe, privaatsust rohkem. Kui just metsikute pullide otsa ei satu, siis igati vahva matk on garanteeritud :). Noh ja eks me kõik oleme ju korra elus istunud salaja Jaani pingil ja pilk mere poole unistanud. Vesiloo...Kokkuvõttes tuleb ise ära käia ja näha, ise ära tunda... Eks päris Vilsandlased teavad rohkem rääkida.

Parimat ja kohtumiseni Vilsandil! 

Tervitab

Häli (Tartust, kus hirm lämbe ja kuuma linnaõhu vahetaks pikemalt mõtlemata meretuule ja adrulõhna vastu)

10
Üldine arutelu / Re: Jalgsi Vilsandile
« : 00:19 25.05.09 »
Õnnelikult jalgsi Vilsandil käidud. Algajate kohta läks meil väga hästi. Vesi oli madal, ei olnud üldse külm ja ilma saime seinast seina. Kuusnõmmele jõudsime väga hästi kohale, varem vaatasime kaardilt raja järgi,  ei olnud keeruline. Aitüma Ulvile öömaja ja kõhutäie eest, saun oli ka asendamatu. Tänud Jaanile paadiküüdi eest, kuigi, kiusatus jalgsi ka tagasi minna oli suur. Uute kohtumisteni augustis.

11
Üldine arutelu / Re: Jalgsi Vilsandile
« : 15:28 19.04.09 »
Aitäh. Kaart on olemas, samuti öömaja Tolli talus. Arvestame siis kolme tunniga.

12
Üldine arutelu / Re: Jalgsi Vilsandile
« : 15:44 18.04.09 »
Aitäh vastuse eest. Küsiksin veel, kui kaua sobivate ilmaoludega see reis kestaks? Sõitu alustame küll varahommikul Tartust, ent lapsed ja loomad laadime Leisis maha ja liigume edasi Kuusnõmme poole. Teaksin arvestada, mitu kruusi ema kohvi võin enne ära juua, ilma et oleks oht pimeda peale jääda?  :)

13
Üldine arutelu / Jalgsi Vilsandile
« : 17:34 14.04.09 »
Tere. Üldse mitte vilsandlasena ja puhtkogemata küll saarlasena olen Teie vaikusesaarele mõned korrad elus sattunud. Viimane kord nautisime saart siis möödund aasta augustis ja Ulvi ning Harri külalistena. Kohe-kohe (mai lõpp) hakkab kukkuma üks tagasihoidlik number ja põgeneksin hääl meelel Taaralinnast, tolmusest õllekatagusest ja porisest Supilinnast. Sõbrad jäävad siia maha aga ise seaksin sammud läbi koduküla ringiga Felslandi poole. Aga... Iial pole jalgsi käinud. Tahaks tulla. Kas ma peaksin võtma kellelegi teadjamatest end sappa või püüan saarlasena ellu jääda? Kas Käkisilm on sügavaim koht kogu teekonnal? Või... Kas üldse tasub? Laupäeval Viljandis "Vilsandit" kuulates ütlesin igatahes Pedassaare majakese ära ja otsustasin nii...

Leheküljed: [1]