Olevik > Meediakajastused

Viperused Vilsandi uue laevaga jätkuvad 09-06-2012

(1/1)

Mart:
"Meie Maa" 09-06-2012
https://www.meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=1&artid=48234

Kuigi Kihelkonna vald lootis Vilsandi uue laeva taas liinile saada juba eelmisel neljapäeval, tuleb viperuste tõttu laeva remondil reiside alustamist oodata tuleva nädala alguseni.

Lood on väga nigelad, tunnistas Kihelkonna vallavanem Raimu Aardam. "Esiteks läks laeva veovõll pärast Saksamaalt Eestisse saatmist kaduma, seda otsiti pea kaks nädalat. Nüüd aga selgus tõsiasi, et Saksamaalt on saadetud vale laager," rääkis ta, lisades, et laev pidanuks juba eelmisel neljapäeval liinil olema.

"Nii et väga kehv ja kahetsusväärne lugu. Kahjustused polnud iseenesest väga suured, aga paraku asjad ei suju nii, et tellin ja tuleb," tõdes vallavanem, avaldades lootust, et ehk enne jaanipäeva saab laeva ikkagi liinile.

Paati remontiva firma Alunaut juht Mark Muru kinnitas eile Meie Maale, et õige laager on juba Eestisse jõudnud. "Ma ei hakanud enne lootust andma, kui asi käes ja ise veendunud, et nüüd on tõepoolest see õige asi. Kui seekord kõik klapib, siis peaks paat järgmise nädala esimeses pooles jälle sõidus olema," sõnas ta.

Vilsandi uus laev Vilsandi sõitis kivi otsa neljandal päeval pärast liiniletulekut maikuu alguses. Kokkupõrkes said kannatada laeva veovõll ja sõukruvi.

Navigatsioon

[0] Sõnum

Mine täisversiooni