Autor Teema: Tere!  (Loetud 5904 korda)

tinz

• Vahemere talu
  • foorumi haldaja
  • vilsandlane
    • Vaata profiili
Tere!
« : 19:45 27.02.09 »
Tere,
Sai tehtud selline võrgufoorum, et vilsandlased saaksid omavahel sidet pidada ka neil aegadel, kui suurem osa rahvast saarel ei viibi või viibib harva - sest suurem osa vilsandlastest käib seal siiski peamiselt suviti... Aga info liikumist oleks vaja ka muul ajal.

Siia saab postitada kõike saarega seonduvat - olgu see siis mõni tulevane suvine üritus (miks ei võiks siin kas või Vilsandi päevade korraldamise üle arutleda?), ühine valupunkt (prahivedu) või meeldiv elamus. Ühe idee järgi võiks siia koguma hakata ka erinevaid mälestusi Vilsandist ja vilsandlastest, talude ajalugu jms. (Kel huvi mahukama Vilsandi-teemalise info võrku ülesriputamise vastu: arutada võib ka võimalust luua alamdomeen aadressiga xxx.vilsandi.info.)

Vajadusel saab luua mitmesuguseid alafoorumeid, soovi korral (näiteks ürituste eel) ka kinniseid (piiratud kasutajaskonnaga) foorumeid.

Foorumit saab seadistada nii, et kui huvipakkuvasse teemasse tehakse uus postitus, saabub sellest märguanne ka e-posti teel.

Kel foorumiga seoses häda käes, võtku ühendust Surra (ehk Rauliga), keda suviti leiab Vahemerelt ja ülejäänud aja meiliaadressilt surra@vilsandi.info.

Kohtumiseni siin ja saarel!
« Viimasena muutis: 18:51 06.04.11 postitatud kasutaja tinz »

ktrn

• Küti talu
  • vilsandlane
    • Vaata profiili
Re: Tere!
« Vastus #1 : 22:19 27.02.09 »
Tere-tere!

Hea mõte!

Parimate soovidega

ktrn

meisterjaan

• vilsandlane
    • Vaata profiili
« Vastus #2 : 22:22 27.02.09 »
Tore :)

tambet

• Küti talu
  • vilsandlane
    • Vaata profiili
Tere!
« Vastus #3 : 16:26 28.02.09 »
Ka siis registreerunud :)

Tambet Väli

kristin

• Küti talu
  • vilsandlane
    • Vaata profiili
« Vastus #4 : 22:21 30.01.10 »
olen nüid ka foorumi registreerunud liige! teretere!
miks siin pole Harrit, Ulvit, Piiska ja Karlat?   ? 
nemad on ju kõige tähtsamad vilsandlased ometigi!
kahju küll, et kohe pean küsmusi ja pretensioone esitama. üldiselt olen Vilsandi järele igatsust tundev pealinna elanik, siin juhtub ka huvitavaid asju, mis tavaliselt ajakirjandusse ei jõua. "Avatari" vaadanud ei ole ega lähegi -
kirjutage kõik kõike mis on huvitav Vilsandil! (sest igatsus on suur).
Kristin

Mart

• foorumi haldaja
  • vilsandlane
    • Vaata profiili
« Vastus #5 : 10:27 31.01.10 »
Kristin, önnitlused foorumiga liitumisel. Mina olen aru saanud, et selle foorumi kasutamine on kõigile rangelt vabatahtlik. Heh, sellised fraasid nagu 'kõige tähtsam' kisuvad alati suunurgad üles. Ise vaatasin "Avatari", kui tehnilist teostust, mis on võimas aga sõna 'kõige' ei kasutaks:)

kristin

• Küti talu
  • vilsandlane
    • Vaata profiili
« Vastus #6 : 17:26 31.01.10 »
tore lugu, Vilsandi teema "Avatar"...
küsisin vilsandlaste kohta sellepärast, et mina kuulsin sellest foorumist täiesti juhuslikult (Andrilt). mõtlesin, et kas nad ikka üldse teavad sellest.
ilusat ilma!
Kristin